مشاوره و سفارش

نوار نقاله رولیکی

نوار نقاله رولیکی از نمونه های تسمه ای نوار نقاله بوده است که بهترین گزینه برای جابجایی اجسام مختلف می باشد. این محصول به راحتی اجسام سبک، نیمه سنگین و سنگین را از یک نقطه به نقطه ای دیگر حمل می کند و در بازار کشور بیش ترین میزان فروش را از آن خود کرده است.
نوار نقاله ها دارای انواع زیر می باشند ولی از عملکرد یکسانی برخوردار هستند:
نوع ساده
نوع آج دار
نوع پیشرفته
این محصول باعث شده است که نیاز به نیروی انسانی کمتر شود و همین مسئله هزینه های مربوطه را کاهش داده و بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه و زمان می باشد.

نوار نقاله مدولار

نوار نقاله مدولار از جنس پلاستیکی و قابل شستشویی تولید شده که در زمینه های متعددی می توان از آن بهره گیری نمود به ویژه صنایع غذایی. قیمت روز این مدل از نوارها با توجه به نوساناتی که در بازار حاکم بوده، ارزان و مناسب در نظر گرفته شده است.هم چنین فروش نوار نقاله پلاستیکی به صورت آنلاین انجام می گردد. پیشتر در رابطه با این مسئله پرداخته شد که از جنس هر مدل نوار نقاله تعیین کننده آن است که برای چه زمینه هایی قابلیت استفاده و کارایی را دارد. به عنوان مثال بهترین گزینه برای نوارهای باشگاهی نمونه های آستردار لاستیکی هستند که تحمل وزن بالایی را دارند.

نوار نقاله متحرک چرخدار

نوار نقاله متحرک چرخدار درجه یک را می توان برای اجسامی که وزنی نسبتا سنگین را دارند، مورد کاربرد قرار گیرند. این مدل از تسمه های نقاله از قابلیت تنظیم ارتفاع نیز برخوردار هستند و می توان به سادگی آن را در هر سطحی تنظیم نمود و سپس استفاده کرد.
برخی از مشخصات اصلی این نوارهای نقاله عبارتند از:
۱. حرکت روان و راحت غلطک ها
۲. قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخ
۳. ثبات مناسب در محل قرارگیری
۴. مجهز به پنل مناسب جهت نمایش شمارش بسته ها
۵. جابجایی آسان دستگاه از یک محل به محل دیگر
و …

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
نوارنقاله-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماردون انتقال مواد-سفارشیموجودتماس بگیرید
رولیک نوارنقاله-سفارشیموجودتماس بگیرید
تسمه نقاله-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

info@dalirsanat.com

فکس

02128426646

درباره ما :

شرکت دلیر صنعت سازنده و تولید کننده انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و وارد کننده انواع تسمه نقاله ها، این افتخار را دارد که با مهندسین و متخصصین زبده ایرانی نیازهای مشتریان خود را در بازارهای داخلی و خارجی تامین نماید. شرکت دلیر صنعت آمادگی خود را جهت ارائه خدمات و مشاوره به مشتریان اعلام می دارد تـــــا بتواند در سازندگی ایران عزیزمان نقشی هر چند کوچک را ایفا نماید.

مدیر شرکت دلیر صنعت

مهندس نصرالهی